Müşterilerimize Önemli Duyuru

HTTPS'nin önemi

Kullanıcı gizliliği, Google ve internet üzerinden iş yapan herkes için en öncelikli konudur. HTTPS, bir web tarayıcısı ve bir web sunucusu arasında aktarılan verileri şifreleyerek müşterilerinizin bilgilerinin korunmasına yardımcı olan güvenli bir protokoldür. AdWords, müşterilerin tüm kişisel ve finansal bilgilerini korumak için tüm URL'lerin HTTP yerine HTTPS protokolünü kullanmasını önerir (ve bazı durumlarda şart koşar).

Neden HTTPS?
Güven ve güvenlik
Müşteri gizliliği, işletmeniz ve AdWords için öncelikli bir sorundur. Bu nedenle ...

Whatsapp dan Bir Yenilik Daha

Whatsapp, 2009 yılından beri geliştirmediği bir özelliğine çok farklı bir anlam ekledi. Durum Güncellemesi! Bu yeni özellik sayesinde Snapchat’e bir darbe daha geldiğini açıkça söylemek mümkün. Uygulamanın durum güncellemesi ilk zamanlar şu şekildeydi:

 

Bu zamana kadar ufak tefek değişiklikler olsa da çok büyük değişime gitmeyen bu kısma, yeni özellik; Snapchat’te olduğu gibi 24 saatte kaybolan görüntüler yüklemenizi sağlıyor. Bunu nereden yapacağız diyecek olursanız da durum güncellemesi kısmından yapabileceğimizi ve aynı zamanda yeni özellikte de ...

Google Artık Flash Kullanmayacak.

ABD merkezli teknoloji devi Google, HTML5'in yaygınlaşmasında önemli rol oynayan faktörlerden popüler servisi Adwords, Flash tabanlı reklamları kaldırmak için düğmeye bastı. Google AdWords'ün Google+ sayfasındaki bir gönderide şu açıklama yer verildi:  

"Farklı cihazlardaki gezinti deneyimini geliştirmek için Google Display Network ve DoubleClick Digital Marketing, HTML5'e yüzde 100 geçiş yapmaktadır."

HTML5'e geçiş, Google'ın Adwords ve DoubleClick üzerine Flash reklam yüklenmesini engelleyeceği 30 Haziran 2016'da başlayacak. Reklamcılar, reklamlarını HTML5'e adapte ...

Google Maps ta Reklam Dönemi !

Eğer bu yaz otomobilinizle yola çıkmayı ve Google Maps'i kullanmayı planlıyorsanız, bir mağazada durmanızı isteyenler sadece yanınızdaki kişiler olmayabilir.

İnternet devi Google Maps üzerinde markaların reklamlarını yapmaları için yeni yöntemler duyurdu. Bu yeniliklerden biri de, gezinti özelliği ile yol tarifi alırken, bir mağazanın yakınına geldiğinizde haritanın alt tarafında ortaya çıkan bir reklam ve "Duraklama Ekle" seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Bu değişimler, Google'ın bir milyarın üzerinde kullanıcısı olan Google Maps'den daha fazla para kazanma çabasının bir parçası olarak ...

A W D Artık Google Play de

Merhabalar Akdeniz web dizayn Olarak durmuyor sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek A.Ş. Için Sürekli durmadan çalışıyoruz.

Akdenizwebdizayn.com Şimdi Google Play'le Tüm Android Cihazlarda (:

Artık Tüm müşterilerimize diledikleri zaman dilediği yerde internetinizin oldugu heryerde Tüm Android Cihazınızdan Google Play uylamamızı indirip BİZİMLE Daha Hızlı iletisim kura bılırler.

Dilerseniz Kurulumu Anlatalım Şimdi

1.Kullandıgınız Cihazınızda google play (market) giriş ...

Ziyaret Edelim Talep Formu