Facebook Web Site Reklamı

Var olan ve ya yeni yaptırmış olduğunuz web sitesi ziyaret edilmiyorsa eğer dijital dünyadaki müşterilerinize ve hedef kitlenize tam olarak ulaşamıyorsunuz demektir. Facebook’da web sitenizin kitlesine uygun reklam yayınlayarak potansiyel müşterilerinizi katlayabilir ve iş hacminizi genişletebilirsiniz.

Facebook web sitesi reklamları sayesinde, web sitenizin günlük ziyaret sayısını binlerce kişiye ulaştırarak hem sosyal medyada hem internette bulunabilir olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Siz de dünyanın en büyük sosyal topluluğu olan facebook’da reklamınızın ...

Facebook Reklamları

Doğru Hedef! Doğru Etkileşim!

Facebook Reklamları ile doğru hedef kitleye en hızlı erişimi sağlayabilirsiniz. Ürün veya Hizmetiniz doğrultusunda ilgi çekici reklam kampanyaları yaratabilir ve doğru dönüşümler yakalayabilirsiniz.

Ürün veya Hizmetlerinizin tanıtımı için, satış odaklı web siteleri için ve dönemsel etkileşim kampanyaları için doğru tercih.

Facebook Reklamları ile Yaş, Cinsiyet, Bölge, Şehir ve İlgi Alanı odaklı hedefleme araçlarını kullanarak hedeflediğiniz doğru kitleye ...

Ziyaret Edelim Talep Formu