Sıkça Sorulan Sorular

 BAYİLİK HİZMETİ KISA SURELİĞİNE DURDURULMUŞTUR.

Scriptlerimiz Tek Domain Üzerine ömür boyu LİSANSLI olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

Tabiki Satın Aldığınız Ürünlerimize +KDV Ekliyerek Faturasını Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilmemiz için  Üyelik Bilgilerinizde Adres,Vergi No veya T.C Kimlik Numarası Alanlarını Doldurunuz.

Faturanız 1 Hafta İçerisinde Adresinize Posta İle Gönderilmektedir.

Domain (alan adı) internet üzerinde kelimelerin ya da rakamların tescil edildiği isimlerdir. Web sitelerinin bir isimler yani adresleri olmak zorundadır. Akdenizwebdizayn.com bir domaindir.

Hazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. Hosting hizmeti bilgisayarlardan daha güçlü olan sunucu dediğimiz makinalar üzerinden sağlanmaktadır. Sunucular sürekli açık ve günün her saati erişilebilir olmak zorundadır.

Bayilerimize ilk satıştan sonra %30'a kadar iskonto uygulanmaktadır. Bu oranlara Hazır Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Emlak Sitesi ve Okul Web Sitesi yazılımlarımızı kapsamaktadır. Tam sistem fiyatlarına bayilik paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bayilik başvurusu yapıldıktan sonra en az 1 adet indirimsiz teminat alımı yapması gerekmektedir. İndirimi ilk satıştan sonra yapmamızın nedeni gereksiz bayi başvurularını engellemek.

Evet. Şahıs firmaları bayilik alabilir.

Evet Scriptlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

Web sitelerinin içerikleri müşterilerimiz tarafından veya Firmamız Tarafından da eklene bilir.(Eğer içerik eklentilerinin Bizim Tarafımızdan Eklenmesını Dilerseniz Müşterilerinizden Detaylı Bır Şekılde İçeriklerin Nereye Eklenecegi Hakkında Geniş Bilgi Almanız 2 Taraf İçinde Daha uygun Olacaktir.)

Sitede yapılması istenen düzenlemeler ayrıca ücretlendirilir. Yapılacak olan değişikliklere göre fiyat değişkenlik göstermektedir.

Evet. İşlemler tamamlandıktan sonra başvuru yapmış olduğunuz Telefon Numaranızdan Aranıp Bayılınızın Onaylandıgı Hakkında Bılgı Alacaksınız.

Satın Aldığınız Scriptlerin Kurulumunu Ücretsiz olarak Yapıyoruz.