Mersin Reklam Sayfası


mersin Reklam Tasarımı

 

Reklamcılık pazarlama iletişimi üzerinde en çok üzerinde durulan konulardan biridir. Reklamın etkili olması ve amacına ulaşması iyi bir tasarım gerektirir.Reklam çağımızda hem üreticiler hemde tüketiciler bakımından büyük bir önem kazanmıştır.

 

Mersin Reklam tanıtımı ve reklam tanıtımında kullanılan materyaller web reklam tasarımı yapımında ve medyada çok önemli bir yere sahiptir.Bir web reklamın yada Reklamın değeri tasarıma ödenen paradan çok reklamı yapan kadro önemlidir.Reklam tasarımı yaparken sorulacak ilk soru "kitlelerin beğeni ve isteğine hitap ediyor mu"? sorusudur.Çünkü bir web reklamında asıl amaç etkilenmesi gereken kitlelere ulaşmak ve etkilemektir.

Tabi bu sorunun yanıtını ancak web reklamının yayınlandıktan sonra alabiliriz.Reklamın tasarımı beklentileri karşılayacak nitelikte olursa çok iyi sonuçlar alınabilir.Reklam tasarımından bahsederken bahsedilmesi gereken bir diğer önemli konuda reklam materyalleridir.Tasarımın kalitesini büyük ölçüde etkileyen reklam materyalleri neler olabilir?


Reklam Araçları:

-Web Tasarım

- Basılı (el ilanları,gazeteler,dergi vs.) 


- Görsel ve işitsel (radyo, televizyon, sinema) 

- İnternet üzerinden Tek Sayfalık Reklamlar ( Mikro Reklam)

- Fuar ve açık hava reklam mecraları şeklinde sınıflandırılabilir.

 - webtasarım, web Guncelleme, Site yenileme, Seo, Kurumsal Seo, Google Reklamı, gibi.